podróże

Dlaczego warto zamieszkać w Hiszpanii?

Po pierwsze: słońce

Pomimo tego, że klimat się zmienia – a w kraju obserwujemy coraz wyższe temp. z roku na rok, jednakże dni, podczas których jest na prawdę ciepło, nadal jest niedużo. Faktycznie to jedynie dwa miesiące kiedy mamy możliwość cieszyć się dobrą wakacyjną aurą. Spora część roku wypada w okresie zimowym albo ponurym. Ale przede wszystkim bardzo krótkie dzionki.

Podróże w czyste i piękne miejsca - to możliwe!

Chcesz wyjeżdżać w czyste i wysprzątane rejony? Znacznie więcej osób dokładnie o tym rozmyśla, kiedy gdzieś wyjeżdża. W takiej sytuacji zatroszcz się o naturę i faunę i nie rzucaj śmieci do lasów. Odwiedzaj złomowiska, ponieważ każdy z nas, działając na własną rękę, może zrobić coś dobrego.

Inspiracje filmowe – z kanapy do Lublina

Inspirowane filmem podróże potrafią zaprowadzić w miejsca, które mimo powszechnej opinii przeciętności, potrafią zaskoczyć swoim urokiem. Takim miejscem okazał się być Lublin. Niepozorne zdawałoby się miasto wschodniej Polski jest miejscem, do którego zawędrowali tacy reżyserzy jak Andrzej Wajda, Wojciech Smarzowski czy Krzysztof Zanussi. Jak również zagraniczni jak John Daly czy Uri Barbash. Dlaczego wybrali akurat Lublin i co warto w nim zobaczyć?

 

Subskrybuj RSS - podróże